Antalya Medikal Cilt Bakımı

Cilt, insan vücudunu dış etkenlere karşı koruyan en değerli giysidir. Bunun yanı sıra güzel görünmede oldukça etkili olan, insanın kendine olan güveninin artmasına sebep olan bir konudur. Bu sebeple de ona karşı olan ilgi ve alaka daha çok artmaktadır.

Rüzgâr, soğuk, sıcak, hava değişimleri, yanlış beslenme, stres, makyaj vs derken dışarıdan birçok etkenlere maruz kalmaktadır. Haliyle de bunun sonucunda yıpranmalar, kurumlar hatta çatlaklar gibi pek çok sorunlar yaşamaktadır. Bu sebeple de oldukça ilgiye ve bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize cilt konusunda yardımcı olabilmek, dışarıdan oluşan kötü etkilere karşı daha dayanıklı olmasını ve daha bakımlı olmasını sağlayabilmek için Antalya medikal cilt bakımı konusunda hizmet vermekteyiz.

Medikal Cilt Bakımı

Cilt bakımı konusunda ortaya çıkarılan çeşitli cihazların cilt bakım ürünleri yardımıyla kullanılmasıdır. Her cilt tipine göre farklı yöntemler kullanılan bakım, haftalık ya da aylık olarak yapılabilmektedir.

Burada en temel ve hassas nokta, işinin uzmanı ve bilirkişisi tarafından cilt bakımının uygulanmasıdır. Bu, üzerinde durulması gereken oldukça önemli bir noktadır. Çünkü insan cildine bir takım cihazlar ile uygulanan bu yöntem ile işini bilmeyen kişileri cildinizi emanet ettiğinizde ger dönüşü olmayan sıkıntılar yaşanabilmesi kaçınılmazdır.

Medikal Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Uzman kişiler tarafından cilde uygun görülen bakım yöntemi uygulanarak yapılmaktadır. Her cilt tipi bir olmadığı için cildin yapısı hakkında olunan muayeneden sonra alınan karara göre uygulanacak yöntem belirlenmektedir.

Bu işlem, devamlılık olduğu zamanlarda en iyi sonucunu gösterebilmektedir. Bu sebeple düzenli bir şekilde yaptırıldığı takdirde ciltteki o yorgun ve solgun görüntü giderek yerini daha canlı bir görünüme bırakmaktadır. İhtiyaç duyulan zamanlarda devamlılığın olması sonucunda bu görüntüye kavuşabilmek oldukça mümkündür.

  • Profesyonel enstitü cilt bakımları
  • Standart cilt bakımı + yüz masajı
  • Gözenek sıkılaştırıcı ve leke açıcı cilt bakımları
  • Özel cilt bakımları + yüz masajı
  • Anti – aging cilt bakımları + yüz masajı
  • Nem ve vitamin yüklemesi

gibi yöntemlerden uygun görülenler cilt bakımı seanslarında uygulanmaktadır. Uygulanan seans sonrası cilt bakım uzmanı tarafından önerilen ve uygun görülen ürünler ile evde yapacağınız destek ile daha sağlıklı, canlı ve parlak cilde kavuşabilirsiniz.