Selülit Programı

Selülit, portakal kabuğu görünümü ile özdeşleşmiş olup özellikle kadınların vücutlarındaki en büyük problemleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Genel anlamda selülit, deri altında fazla yağların düzensiz bir şekilde birikmesi sonucunda kalça ve bacaklar başta olmak üzere kol ve göbek bölgelerinde girintili çıkıntılı bir yapı oluşmasına neden olmaktadır. Düzensiz beslenme, aşırı kilo, ani zayıflama veya hormonel değişikliklerden kaynaklı olarak oluşabilen selülitlerin tedavi edilmeleri sağlık açısından da son derece önem arz etmektedir.

Asya Altuğ Beauty Center Permanent Make Up olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde alanında gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuz ile birlikte tedavi süreçlerimizi profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Her müşterimiz için ayrı ayrı gerçekleştirdiğimiz kişiye özel çalışma programlarımız ile müşterilerimizin yaşadığı problemleri üst düzey kalitelerde çözümlerine kavuşturmaktayız.

Selülit Programları İşleyişi Nasıl Olmaktadır?

Selülit programları, bir bölgesel zayıflama yöntemi olup, deri altında toplanan yağları yakarak herhangi bir enerji açığa çıkmasına neden olmamaktadır. Sadece ısıtma, soğutma ve radyofrekans işlemleri ile yağ hücrelerinin kullanılamaz hale gelmelerini sağlamaktayız. Kullanılamaz hale gelen yağ hücreleri yani trigliseritleri ise mekanik etkili lenfatik dolaşımı hızlandıran cihazlar ile vücuttan atılmalarına yardımcı olmaktayız.

İşlemler tamamlandıktan sonra tedavinin etkisi belirli bir süre boyunca devam ettiği için bol su tüketimi ve fiziksel aktivitelerin arttırılmasıyla müşterilerimizde kalıcı olarak bir zayıflama sağlamış olmaktayız. Ayrıca vücudun yağ kütlelerinden kilo verilmesi de sağlayarak kişilerin sağlıklı ve hızlı zayıflamalarına da önemli derecede katkı sunmaktayız.

Size Özel Programlar İle Tedavi Olun

Her bireyde selülitlerin oluşma nedenleri, oluştuğu bölgeler ve selülitlerin yoğunlukları farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklar, selülitlerin ortadan kaldırılması için kişiye özel hazırlanan program sürecinin yapı taşlarını oluşturmaktadır.

Firmamız olarak selülit programlarımızı gerçekleştirmeden önce müşterilerimizle ön görüşmeler düzenleyerek işinin ehli kadromuzla birlikte selülit programlarının ayrıntılarını belirlemekteyiz. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışlarımız sayesinde de Antalya selülit programı hizmeti sunan diğer firmalara karşın sektörümüzde çok geniş kitlelere hizmet sağlamaktayız.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında Antalya selülit tedavisi hizmetlerimizi, ilk günkü kalitemizle sürdürmeye devam etmekteyiz. Ağrısız, kızarıklık veya morluk oluşturmayan tedavi yöntemlerimiz sayesinde kişilerin istedikleri görünümleri elde etmelerini sağlarken kişilerin beden sağlıkları açısından da büyük bir gelişmeye öncülük etmekteyiz.