Antalya Selülit

Kadınların neredeyse % 80’inin büyük bir problemi haline gelen selülit, deri altındaki yağ hücrelerinin birikmesi sonucu bazı alanlarda kan dolaşımının bozulmasıyla oluşmaktadır. Bu sorunun arttığı alanlarda zamanlar portakal kabuğu şeklinde çöküntülü görüntüler oluşmaktadır.

Genetik, hormonsal, hareketsiz yaşam gibi pek çok sebeplerden dolayı ortaya çıkan selülit, daha çok kalça, karın, baldır ve üst bacak bölgelerinde görülmektedir. Selülitten kurtulmak isteyenler kan ve lenf dolaşımını harekete geçirmeli, dokularını oksijenletmelidir. Sıkıntılı olan bölge harekete geçirilerek dokunun oksijen alımı sağlanarak sağlıklı hale gelmesi amaçlanmaktadır.

Selülit programı ile her bireyde farklı bölgede ve oranda selülit derecesi olduğu için kişiye özel çalışma hazırlanmaktadır. Bu yüzden de programa başlamadan önce birey öncelikle ön görüşmeye gelmeli ve ona ayarlanması gereken müdahale işlemi ayarlanmalıdır.

Selülit Konusunda Asya Altuğ Beauty Farkı

Antalya selülit masajı konusunda uzman kadrosu ve Antalya’da tek ve yeni olan sistemi ile Asya Altuğ Beuaty Center merkezimizde siz değerli müşterilerimize Antalya selülit masajı konusunda hizmet verebilmek için bekliyoruz.

Evet, Antalya’da tek ve yeni olan bir sistem dedik. 2018 zayıflama cihazı ödüllü zayıflama robotu d – finitive ev; müşterilerimize zayıflamada konforlu olması, ağrısı, morluksuz ve anında etkili olması ile başarısı kanıtlanmış bir sistemdir.

Bu sistem sayesinde selülit konusunda kaliteli ve güvenilir tedavi yöntemi esas alınarak selülit konusu çözülmektedir.

Selülit Artık Derdiniz Olmayacak

Siz değerli müşterilerimiz için getirmiş olduğumuz sistem ve bünyemizde bulundurmuş olduğumuz tedavi yöntemleri ile artık selülit, canınızı sıkan bir konu olmaktan çıkacaktır. Her zaman en iyisini hak eden değerli müşterilerimize layık olduğu kaliteli ve en iyi hizmeti sunabilmek için işimizi büyük bir özveri + titizlik ile yapıyoruz.

Amacımız sizlere özgüvenli bir şekilde giydiğiniz kıyafetleri taşıyabilmenizi sağlayabilmek ve canınızı sıkan selülit derdinden sizleri azat etmektir. Bu amaç doğrultusunda her zaman memnun müşteri çalışma prensibimiz ile durmadan ileri doğru yürümeye devam ediyoruz.

Arkamıza aldığımız güç olan siz değerli müşterilerimizin güven duygusunu boşa çıkarmamak ve bunu kaybetmemek için kalitemizden asla ödün vermiyoruz.