Profesyonel Mezolifting Uygulaması

Mezolifting veya iğnesiz mezoterapi zengin içerikli bir karışım cildinize özel bir cihaz yardımı ile uygulanmaktadır. Yaşlanmayı geciktirici etkisi ile son yıllarda çok dikkat çeken bir yöntemdir. Bizlerde sizleri bu alandaki profesyonel çalışmalarımız ile buluşturmaktayız. Hem doğal hem de diğer yöntemlere göre uygulamanın daha rahat olması ile de cilt gençleştirme yöntemleri içerisinde çok farklı bir yere sahiptir.

Cilt tipine ve kişiden kişiye göre uygulamalarda süreç değişebilmektedir. Bunun için detaylı bir şekilde cildinizi inceledikten sonra en uygun seans programını oluşturmaktayız. Çok yakından cildinizdeki değişimleri de takip etmekteyiz. Ayrıca gelişen teknolojiyi ve dermatologlar tarafından çalışmaları da takip ederek hizmetlerim içerisinde yer vermekteyiz. Amacımız sizlere en iyi şekilde bir hizmet sunabilmektir.

Lifting Uygulama

Lifting kelime anlamı olarak Türkçe’ye çevrildiğinde yüz germe anlamına gelmektedir. Son yıllarda geliştirilen en iyi uygulamalardan da biridir. Cilt bir kadın için en değerli olan kıyafetidir. Ancak yıllar geçtikçe cilt hücrelerinde de biyolojik olarak değişimler yaşanmaktadır. Bu değişimlerde çeşitli belirtiler ile etkisini göstermektedir. Yağ oranı azaldığı için kırışıklıklar ve ince çizgiler oluşması bu belirtilerden biridir. Genç görünmek ve hayal edilen bir cilde sahip olmakta lifting ile mümkün olmaktadır. Asya Altuğ Beatiful Center’da alanında uzman ekibimiz en iyi şekilde lifting uygulamaları yapmaktadır. Antalya lifting uygulamaları hizmetlerimiz içerisinde kirpik lifting ile mezolifting yer almaktadır.

Hacimli Kirpikler İçin Doğru Adres

Göz, bir yüzde en dikkat çeken noktadır. Sadece bir duyu organı değildir. Etkileyici bir bakış ve bakışların daha da anlamlı hale gelmesinde şüphesiz kirpiklerin yeri çok önemlidir. Kirpik lifting ile kaşlar daha hacimli ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadromuz sizlerin sahip olmak istediği derin bakışlar için çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Uygulamanın tamamlanması ile çok net bir şekilde değişimi göreceksiniz. Hem dolgun hem de daha kıvrak kirpiklerinizin doğal görüntüsüne hayran olacaksınız.

Lifting uygulamalarımız en güvenli şekilde ve en uygun yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Dünya’ya anlam katan kadınların hayallerini gerçekleştirmek için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.